top of page

Moloz Atma Hizmeti

Alo Moloz Atma Hattı olarak İzmir'de tüm ilçelerde hizmet vermekteyiz. Evinizde, bahçenizde veya iş yerinizde bulunan tüm molozları kapınızdan alıyoruz ve belediyelerce belirlenen moloz atma alanlarına yasal bir şekilde naklediyoruz. 

Moloz Atımı Neleri Kapsamaktadır?

Moloz atımında İzmir Moloz olarak, çuvallı ve çuvalsız tüm molozlarının  bertarafı, hurda eşya alımı konusunda kesintisiz hizmet vermekteyiz. Firmamızın sağlamış olduğu bu hizmet her türlü alçı, beton, fayans, duvar, şap kırım, molozları gibi aklınıza gelebilecek her türlü molozu bertaraf etmeye hazırız .

Molozlar Nereden Alınır ve Nereye Atılır ?

Evlerde yapılan tüm restorasyon faaliyetlerinde ve inşaatlarda atıklar oluşur ve bu atıkların çevreye zarar vermeyecek şekilde uygun alanlara nakledilmesi gerekir.Biz İzmir Moloz olarak çevre hassasiyetiyle tüm moloz bertaraf işlerini gerçekleştirmekteyiz.. Oluşan molozların evinizin bahçe katında veya 20. katta olması önemli değildir. Molozlar nerede olursa olsun uzman ekibimiz ve kapalı kasa araçlarımız ile moloz atma hizmeti vermekteyiz. Moloz atımı sırasında çevreye zarar vermeden ve gürültü kirliliği yaratmadan (Komşularınızı Rahatsız Etmeden) usulüne uygun olarak yüklemesini yapıyoruz. Yükleme işini tamamladıktan sonra Hafriyat Toprağı İnşaat Ve Yıkıntı Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği hükümleri gereğince bertaraf işlemini gerçekleştiriyoruz.. İzmir Büyükşehir Belediyesi ve molozların bulunduğu ilçe belediye başkanlığınca belirlenen yasal hafriyat döküm alanlarına  döküyoruz.

Moloz taşıma
Küçük Molozlar

1 Çuval veya 10 Çuval Fark Etmez. Tüm Molozlarınız İçin Hizmetinizdeyiz.

Orta Ölçekte Molozlar

Ortalama 1 Kamyonet Molzolar İçin Uygun Fiyatla Hizmet Vermekteyiz.

İnşaat Molozları
İnşaatlarda Oluşan Tüm Molozlar İçin Kamyon Bazında Fiyat Alabilirsiniz.

bottom of page